O nasDruk CyfrowyDruk OffsetowyDruk WieloformatowyStudio DTP/CTPIntroligatorniaPakiety dla firmKontakt
WizytówkiKarty pocztoweUlotkiPlakatyTeczki ofertowePapier firmowyNotesy

Druk cyfrowy

Przy użyciu nowoczesnej technologii druku cyfrowego, dowolna publikacja może zostać natychmiast wydrukowana i dostarczona do odbiorcy, w nakładzie już od jednego egzemplarza. Proponujemy Państwu druk cyfrowy jedno - i wielobarwny.

KażdyFormat.pl to drukarnia, która powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie naszych klientów na wysokiej jakości wydruki niskonakładowe.

Dzięki nowoczesnej technologii druku cyfrowego, dowolna publikacja może zostać natychmiast wydrukowana i dostarczona do odbiorcy, w nakładzie już od jednego egzemplarza.
Proponujemy Państwu druk cyfrowy jedno - i wielobarwny.

KażdyFormat.pl działa w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Posiadamy nowoczesny park maszynowy firmy Océ. Wykorzystujemy wydajne systemy produkcyjne serii DocuTech do druku czarno-białego i DocuColor do druku wielobarwnego.

Zalety druku cyfrowego:

- Druk następuje bezpośrednio z pliku.
- Krótki czas realizacji zlecenia (do 24 h).
- Możliwość wykonywania niskich nakładów.
- Wysoka jakość. 

Druk cyfrowy pozwala na produkcję materiałów personalizowanych m.in. listów, zaproszeń, katalogów, ofert czy kalendarzy.

Zlecenia przyjmujemy przez Internet i gwarantujemy bezpłatną dostawę na terenie całej Warszawy (dla zamówień powyżej 500 zł).

Jak przygotować pracę do druku cyfrowego?

  • Prace przygotowujemy w formacie kompozytowego PDF-a, używając profili barwnego CMYK.        

  • Każdą pracę zapisujemy w jednym pliku. W zapisie należy uwzględnić wszystkie strony występujące w pracy, łącznie z wakatami (pustymi stronami).

  • Każdą pracę powiększamy o spad (dodajemy 3-5 mm tła), który zostanie obcięty do formatu po wykonaniu druku. W plikach powinny się znaleźć znaki formatowe pozwalające na właściwe przycięcie pracy.

  • Prosimy o nieumieszczanie w plikach znaków pasowania i próbkowania kolorów.

  • Prace o małym rozmiarze (np. wizytówki, kupony, naklejki itp.) należy przygotować jako pojedynczy użytek. Montaż do druku (impozycję) wykona drukarnia.

  • Jeśli druk ma być wykonany 2 stronnie z dopasowaniem do siebie stron, to na wszystkich stronach kolumna (obraz) powinna być w jednakowym położeniu na tym samym formacie arkusza.

  • Przy generowaniu PDF-a należy pamiętać, o ustawieniach rozdzielczości. Pliki do druku kolorowego przygotowujemy w  rozdzielczości 300 dpi, a do druku czarno - białego bitmapy 600 dpi.
    W programie Acrobat Distiller jest dostępny profil  PRINT, którego należy używać do generowania plików.

  • Prosimy o załączanie wszystkich użytych czcionek.   

Kalkulator
Wsp?praca
ka?dyformat.pl druk drukarnia warszawa cyfrowa cyfrowy offsetowa offsetowy wielkoformatowy
druk cyfrowy, drukarnia warszawa, drukarnia offsetowa, introligatornia, dtp i grafika